Świat Ofert 24

Ogłoszenia dla Ciebie!

[Firma] Kurs Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Przeprowadzamy kursy Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta posiada profesjonalne kursy Microsoft Excel zarówno dla początkujących w których uczestnik rozpoczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez MS Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już pracują w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , grupowanie danych , grupowanie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs MS Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć szkolenie .

Na stronie firmy Langolian mamy także szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel oraz pozostałe szkolenia z pakietu Microsoft Office.

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy Excel prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Warszawie Lublinie, Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu przyjazd na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kurs Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię