Świat Ofert 24

Ogłoszenia dla Ciebie!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Ogród i Dom
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Zajmujemy się wynajmem odkurzaczy do czyszczenia mechanicznego. W biurze posiadamy odkurzacze czyszczące marki Karcher. Nasze sprzęty są dokładnie naprawiane.

W ofercie mamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem przekazujemy dwie końcówki: do czyszczenia kanap a także do prania dywanów.

Jest możliwość wynajmu na dobę lub na weekend. Sprzęt można wynająć bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na terenie Warszawy i podwarszawskich miast np. w Legionowie czy Stanisławowie przywozimy i odbieramy sprzęt bezpośrednio do mieszkania.

Należy prać tapicerkę zwykle co pół roku. Dzięki regularnemu praniu można zatrzymać na dłużej dobry wygląd narożnika. Wewnątrz materiału rozmnaża się wielka ilość bakterii. Dodatkowo poplamiona kanapa nie prezentuje się ładnie.

Wyspecjalizowane firmy z Warszawy na ogół proponują pranie tapicerki metodą wypłukiwania. Skupia się na przepłukiwaniu tkaniny mieszanką wody i chemii. To prosta i nad wyraz efektywna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy możliwe jest wyczyszczenie wszystkich zabrudzeń z dywanu? Jak najbardziej. Odpowiednio dobrana metoda wraz z odpowiednim urządzeniem oraz odpowiednimi środkami chemicznymi umożliwia wyeliminować najbardziej trwałe plamy, które psuły wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię